Firma M2YOU


Nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Firma M2YOU zajmuje się importem oraz eksportem produktów. 10 lat działalności spowodowało, że staliśmy się stabilną firmą, która osiągnęła wysoką pozycję na rynku. Importujemy głównie towary pochodzące z Dalekiego Wschodu. M2YOU organizuje eksport towarów przede wszystkim do krajów Unii Europejskiej. Firma zajmuje się importem oraz eksportem wszelkich artykułów związanych z wyposażeniem domu. Mimo tego, że osiągnęliśmy już wiele nasza firma nieustannie się rozwija.

Siedziba firmy mieszcząca się w centralnej części kraju jest doskonałym miejscem do organizowania wymiany handlowej towarów z państwami zlokalizowanymi na całym świecie. M2YOU posiada biuro w Warszawie przy ulicy Świeradowskiej 47.

M2YOU dysponuje magazynami o łącznej powierzchni ponad 3000 metrów kwadratowych.

Posiadamy wysokiej jakości powierzchnie magazynowe przystosowane do przechowywania różnorodnych artykułów. Ważną kwestią dla M2YOU jest zapewnienie bezpieczeństwa przechowywanych towarów, dlatego w magazynach stosujemy szereg rozwiązań zwiększających ochronę produktów. Przed uszkodzeniem, zniszczeniem lub zaginięciem zabezpieczają między innymi: kontrola temperatury oraz wilgotności powietrza w magazynach, zabezpieczenia przeciwpożarowe, system monitoringu oraz całodobowa ochrona.

M2YOU oferuje kompleksową ofertę, której filarami są: doświadczenie, niezawodność, a także zaawansowane i nowoczesne metody działania. Dzięki temu, że firma M2YOU od wielu lat współpracuje z firmami znajdującymi się na całym świecie potrafimy szybko i skutecznie łączyć partnerów biznesowych.

Firmę M2YOU tworzy profesjonalny zespół otwartych i kreatywnych osób stosujących w praktyce najlepsze praktyki współdziałania z różnymi przedsiębiorstwami. Zapraszamy firmy pochodzące z całego świata do podjęcia współpracy z M2YOU. Partnerom oferujemy stałą współpracę, której podstawą są uczciwość, współdziałanie i zaufanie.